מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

בלימה בטסט

בלימה בטסט ועברתי למרות זאת; יש כזה דבר? – נהג בקליק עונים אם אתם בטוחים כי בלימה בטסט זה נכשל, אנחנו כאן כדי לחדש לכם. מתוך ניסיון אישי ובתור מי שעברו טסט לאחר שהטסטר בלם את רכבם, אנחנו יכולים להגיד לכם שגם אם קיבלתם ברקס בטסט, זה לא אוטומטית אומר שנכשלתם. עם זאת, זה בהחלט מגביר את הסיכוי להיכשל. הנה כמה דגשים שאולי לא לקחתם בחשבון – נהג בקליק מסבירים.

למה טסטרים בולמים בטסט?

לא פעם, תלמידי נהיגה עולים על הכביש ומבצעים אי אלו טעויות, כאשר חלק מהטעויות האלו עלולות לסכן לא רק את עצמם אלא גם את הנהגים האחרים על הכביש. במילים פשוטות, טסטרים בולמים בלימה בטסט כאשר התלמידים הנבחנים מבצעים את אחת מהטעויות הבאות:

  • כאשר הנבחן מסכן הולכי רגל.
     
  • במקרים בהם הנבחנים עולים על מעברי חציה בזמן שהולכי רגל חוצים אותם.
     
  • במקרה בו נבחן מתקרב בצורה מסוכנת לרכב אחר.
     
  • בכל מקרה בו נשקפת סכנה ברורה.

בלימה בטסט ועברתי – מה זה אומר?

בלימה בטסט ועברתי, משמע טסטר שבלם את רכבכם בזמן המבחן ולמרות זאת, עברתם את הטסט. כיצד זה קורה? ובכן, לעיתים טסטרים עשויים לבלום את הנבחן כאשר הם מרגישים סכנה נשקפת במיידי. בפועל, גם טסטרים הם אנשים וגם הם יכולים לטעות, לחשוש או לחשוב שפספסתם פרט כזה או אחר על הכביש. במקרים אלו, חשוב שלא להתווכח עם הטסטר, אבל כן אפשרי לנסות להסביר את הסיבה שבלמתם.

 

בלימה בטסט ועברתי

האם בלימה בטסט זה נכשל תמיד?

לא, בלימה בטסט זה נכשל רק במקרים בהם נשקפת סכנה ברורה. במקרים מסוימים הטסטר יכול לבלום את הרכב, אבל דווקא להחליט להעביר את הנבחן. למשל, במקרים בהם היה צורך לבלום עקב סיבה שלא בהכרח קשורה לכישורי הנהיגה של התלמידה. לדוגמה: במקרים בהם רכב או הולך רגל התפרצו לנתיב ולתלמיד הנבחן לא הייתה אפשרות למנוע את הסיטואציה.

כיצד אפשר לוודא שהטסטר לא יבלום אותי?

אם אתם מעוניינים להוריד את הסיכויים שהטסטר יבלום אתכם במהלך הטסט, עליכם פשוט לנהוג על פי החוקים בכביש ובאקסטרה זהירות. יש אינספור סיבות להכשיל תלמידי נהיגה בטסט שלהם, ככה שהכי חשוב לא לספק סיבות מיותרות לטסטר. אם הטסטר מחליט לבלום אתכם, חשוב שלא תיבהלו ולא תצאו מהטסט עם תחושה של "נכשלתי". בפועל, זה שהוא בלם אתכם לא בהכרח אומר שנכשלתם, אם כי זה אכן מגביר את הסיכויים להיכשל בטסט.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

לסיכום, מה לעשות כדי להגדיל סיכויי מעבר בטסט?

לסיכומו של דבר, חשוב לישון טוב לפני הטסט, להיות קשובים בכביש ולפעול ברוגע במהלך הטסט. שימו לב, הפקטור האחרון הוא משמעותי, מכיוון שאם תנהגו בצורה מלחיצה, הטסטר יהיה ב-"היכון" על דוושת הבלם. לכן, תנסו תמיד לשדר שאתם "על זה" ושאפשר לסמוך עליכם. באופן הזה תוכלו להגביר את הסיכויים לעבור את הטסט, ובמקביל, להנמיך סיכויי בלימה על ידי הטסטר.