מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

ידני או אוטומט

לימוד נהיגה; מה עדיף ידני או אוטומט? - נהג בקליק עונים. אם אתם שואלים את עצמכם מה עדיף ידני או אוטומט, אז ההחלטה בין ללמוד ידני או אוטומט צריכה ליפול על הצרכים העתידיים שלכם על הכביש. מתכננים לנהוג על הילוכים או אוטומט? קחו בחשבון, ברגע שהוצאתם רישיון נהיגה על גיר אוטומטי, אין ביכולתכם החוקית לנהוג על רכבי הילוכים. אם זה קריטי לכם, כמובן בחרו ללמוד נהיגה על הילוכים.

בחירת מוט ההילוכים – כיצד מחליטים?

בין אם בא לכם להחזיק ביד ימין את מוט ההילוכים הידני או האוטומטי, חשוב להבין כיצד מחליטים בין האחד לשני. בסופו של דבר, הרבה מזה זה פשוט עניין של צרכים וכן תכנונים עתידיים על הכביש. למשל, אם יש לכם כוונה להפוך את הנהיגה למשהו מקצועי, ההמלצה תהיה להוציא רישיון על רכב הילוכים. לדוגמה, אם יש לכם תכנון לנהוג בעתיד על רכבים מסחריים בתור עבודתכם, זה הזמן להוציא רישיון על ידני. אם אתם יודעים בוודאות שתצטרכו את הרכב במשך כל חייכם לנסיעות במזגן למשרד, ייתכן שרישיון אוטומט יהיה מה שיתאים לכם.

 

נהיגה על ידני או אוטומט

כמה מהיתרונות והחסרונות של ידני או אוטומט

אם אתם עדיין מתלבטים מה עדיף ללמוד ידני או אוטומט, ריכזנו עבורכם את היתרונות והחסרונות העיקריים של כל אחת משיטות לימוד הנהיגה האלו:

נהיגה על רכב ידני:

  • יתרון: היתרון העיקרי טמון בעובדה שתוכלו לנהוג על כל רכב שתרצו, כולל רכבים של נהגים אחרים במקרה הצורך ואם יש ביטוח עליכם.
     
  • חסרון: לימודי נהיגה על ידני עשויים להיות מורכבים יותר עבור חלק מהאנשים.

נהיגה על רכב אוטומטי:

  • יתרון: נוחות, נוחות ושוב – נוחות נהיגה עם רכב שלא מצריך שום העברת הילוכים.
  •  
  • חסרון: אתם תהיו מוגבלים אך ורק לנהיגה על רכבים אוטומטיים, לכן רכבי הילוכים הם מחוץ לתמונה.

מהם צרכי הנהיגה שלכם? – נהג בקליק

באשר לנושא הוצאת הרישיון, ההחלטה בין ידני או אוטומט צריכה ליפול לא על " מה עדיף ידני או אוטומט", אלא על מה שנכון לצרכים שלכם. רישיון ידני או אוטומט מאפשר לבחור לנהוג בסוגי רכב שונים, כאשר במקביל לכך, חשוב לזכור שבימינו מייצרים פחות ופחות רכבים עם גירים ידניים. עם זאת, עדיין, חלק נכבד מהנהגים אוהבים את התחושה של גיר ידני, ככה שנשאיר לכם לבחור.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

לסיכום, יש הבדלי מחירים בין ידני או אוטומט?

בסופו של דבר, עלויות הוצאת רישיון, בין אם על ידני או אוטומט, הן די זהות. מינימום השיעורים ההכרחיים הן בידני והן באוטומט הם – 28 שיעורים. אם אתם עדיין מתלבטים בין לבין, אפשר ליצור קשר עם צוות נהג בקליק כדי לקבל סיוע נוסף. עם ניסיון של שנים בענף התעבורה, התחבורה והרישוי, הצוות יוכל לסייע לכם לעשות סדר בנושא.