מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

כמה שיעורי נהיגה צריך

הנושא של לימוד נהיגה עשוי להיות מבלבל למדי וגם כל הקשור לכמות השיעורים הנדרשת. גלו כמה שיעורי נהיגה צריך לעשות לפני שניגשים לטסט וקבלן גם מידע המתייחס לשיעורים כפולים של שעה ולשיעורים על ידני או אוטומט.

כמה שיעורי נהיגה צריך לעשות לפני טסט?

אם זה עתה התחלתם ללמוד נהיגה וברצונכם לדעת כמה שיעורי נהיגה צריך עד לטסט, דעו כי מדובר על 28 שיעורים מינימום. יש לציין כי כמות השיעורים שיידרשו, תהיה כמעט תמיד גבוהה יותר, כלומר רוב התלמידים מבצעים בפועל בסביבות 34 שיעורים שאחד מהם הוא טסט פנימי, על מנת להגיע מוכנים ככל שניתן למבחן הטסט החיצוני.

 

כמה שיעורי נהיגה צריך

מדוע חשוב להתמקח על מחיר השיעור?

כפי שהבנתם, יש מספר גדול של שיעורי נהיגה שעליכם לעשות. המחיר של שיעור אחד, נע בין 140 ש"ח ל-200 ש"ח ולכן אם תבצעו הכפלה של מספר השיעורים המינימאלי הנדרש (28) לעלות של שיעור, תוכלו לראות כי המחיר הזול יעמוד על 3,920 ש"ח לכל תהליך הלימוד, בעוד מחיר גבוה עשוי להיות 5,600 ש"ח. כלומר קיים פעם של למעלה מ-1,000 ש"ח בין הצעה להצעה ולכן הקפידו להתמקח על המחיר, לבקש מספר הצעות ממורים שונים ולהשוות בין הצעה להצעה.

 

אולי יעניין אותך גם:

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

שאלות גולשים בנושא כמות שיעורי נהיגה:

שלחתם לנו מספר שאלות שחזרו על עצמן לא מעט ועל כן על מנת להנגיש את המידע ולספק מענה מקיף יותר, החלטנו לרכז כאן שאלות נפוצות על כמות שיעורי נהיגה.

כמה שיעורי נהיגה אפשר לעשות בלי תיאוריה?

אפשר לעשות שיעורי נהיגה גם ללא תיאוריה. יש מורי נהיגה שאף טוענים כי זה כדאי ועוזר לתלמיד ללמוד טוב יותר את חוקי התנועה, מה שמסייע להצלחה במבחן התיאורה. אין הגבלה על כמות השיעורים שתוכלו לעשות לפני התיאוריה


מהי כמות השיעורים הנדרשת כאשר לומדים נהיגה על ידני?

כפי שהסברנו בהרחבה בפסקה הראשונה בעמוד, נדרש לבצע מינימום 28 שיעורי נהיגה בשביל לגשת לטסט. הדבר תקף כמובן גם ברכב ידני.


כמה שיעורי נהיגה צריך לעשות על אוטומט?

הכמות זהה לזו הנדרשת כאשר לומדים נהיגה על רכב ידני, כלומר גם בלמידה על רכב אוטומט, מינימום  נדרשים 28 שיעורים.


מה זה שיעורי נהיגה כפולים וכמה שיעורים כאלה צריך לעשות?

שיעורי נהיגה כפולים הם שיעורים שאורכם הוא 60 דקות, בניגוד לשיעור סטנדרטי שאורך בין 40 דקות ל-45 דקות. אם תהיתם כמה שיעורי נהיגה של שעה צריך לעשות, אז כדאי לזכור שזה משתנה ותלוי מאוד במכסת השיעורים שעשיתם. מומלץ להתייעץ עם המורה ולבנות איתו מערך שיעורים מסודר, אשר לוקח בחשבון את קצב הלימוד שלכם.


האם מותר לבצע מספר שיעורי נהיגה ביום?

כן, אין איזושהי הגבלה בנושא. תוכלו לבצע למשל שיעור בשעות הבוקר ולאחר מכן שיעור נוסף גם בשעות הערב.


כמה שיעורי נהיגה אפשר לעשות והאם יש הגבלה על הכמות?

אין שום הגבלה וניתן למעשה לקבוע עם מורה הנהיגה מספר שיעורים לפי בחירתכם האישית ותחושת המוכנות שלכם למבחן הטסט.


כמה שיעורי נהיגה כדאי ומומלץ לעשות בשבוע?

הדבר משתנה. בתחילת תהליך הלמידה, נהוג לקחת שיעור פעם או פעמיים בשבוע, בעוד בסמוך למבחן הטסט, התדירות עולה ומומלץ לקבוע מספר רב של שיעורים על מנת להגיע "חמים" ומוכנים לטסט. בדרך כלל בשבועיים שסמוכים למועד הטסט, נקיים בין 3-4 שיעורים בשבוע.