מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

איך יודעים אם עברתי טסט

איך יודעים אם עברתי טסט? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים על מנת שתהיו בטוחים אם עברתם או נכשלתם בטסט!

איך יודעים אם עברתי טסט

החלום של כל בןבת 17 הוא לקחת את מפתחות הרכב של ההורים ולהגיד להם: "אמא, אבא, יצאתי להיפגש עם חברים, אני לוקחת את האוטו, בסדר?". רגע לפני שלוקחים את הרכב, בואו נבין כיצד יודעים אם עברנו את הטסט או לא.
נערות ונערים רבים שואלים את עצמם: איך יודעים אם עברתי טסט? או: איך יודעים אם עברתי טסט פנימי? בתוך כך, מהו בכלל טסט פנימי ומה ההבדל בינו לבין החיצוני? כמו כן, איך יודעים אם עברתי טסט ברפורמה החדשה, היא שאלה נפוצה גם כן. כדי לעשות סדר בנושא, נבחין בין טסט פנימי לחיצוני.

 

טסט חיצוני

מהו טסט פנימה ומהו טסט חיצוני?

טסט פנימי לרישיון נהיגה הינו מבחן נהיגה אשר מתבצע על ידי מורה הנהיגה שלכם, בעוד כי המבחן החיצוני מבוצע ע"י טסטר חיצוני שבד"כ אינו מכיר אתכם. בפועל, המבחן הפנימי מהווה סוג של הכנה למבחן האמיתי. אם אתם שואלים מתי יודעים אם עברתי טסט פנימי, אז התשובה היא – במיידי.

 

המורה שלכם יודיע לכם במהלך המבחן או מיד בסיומו. אם אתם שואלים תוך כמה זמן יודעים אם עברתי טסט חיצוני, התשובה היא בד"כ כמה שעות. אם כך, התשובה לשאלה מתי יודעים אם עברתי טסט, משתנה בהתאם לסוג הטסט.

איך בודקים אם עברתי טסט נהיגה?

רבים שואלים איך בודקים אם עברתי טסט נהיגה, והתשובה לכך היא: דרך אתר GOV של המדינה. אתר האינטרנט של המדינה כולל בתוכו אזור אישי לנבחן במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים. בעבר, התשובה הייתה מועבר ע"י מורה הנהיגה. כיום, ניתן לברר זאת אונליין בד"כ באותו יום (להוציא עיכובים, חריגים, חגים, שבתות וכו').


>>>אולי יעניין אתכם גם כמה שיעורי נהיגה צריך

אפשר לדעת במהלך הטסט אם עברתי או נכשלתי?

אכן כן, במהלך הטסט יכולים לקרות מספר דברים שונים אשר יהיו עשויים להוביל את הטסטר להכשילכם. למשל, אם הבוחן בלם את הרכב במקומכם בסיטואציה כלשהיא, רוב הסיכויים שלא עברתם את הטסט הזה. באופן כללי, הערות מהטסטר הן לא סימן חיובי.

 

חשוב לזכור, אל תתווכחו לעולם עם הבוחן. אם הוא אמר לכם משהו, המשיכו בשלכם על הכביש ואל תגיבו יותר מדי, אך אל תיראו כאילו אתם מתעלמים או מתעצבנים מההערה.

 

טסט פנימי


>>>אולי יעניין אתכם טיפים לטסט

מה לבדוק באתר GOV כדי להבין אם קיבלת רישיון נהיגה?

כאשר מתחברים עם היוזר והסיסמה לאתר GOV (פשוט להקליד בגוגל "אזור אישי לנבחן משרד התחבורה"), ישנה קטגוריה אשר מאפשרת לבדוק אם צלחתם את מבחן הנהיגה. בדיקה זו כמובן חינמית ללא עלות, אך שימו לב שלעיתים קבלת התשובה מגיעה רק לאחר כ-3 וחצי שעות לכל הפחות.

 

אם אתם צריכים סיוע נוסף מכל סוג, בדרך כלל אפשר לקבל אותו ממורה הנהיגה שלכם. נסו לשאול אותו, הוא בטוח יוכל לעזור לכם בהתנהלות הכללית של העניין.