מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

שיעורי נהיגה לפני תיאוריה

שיעורי נהיגה לפני תיאוריה

האם אפשר ללמוד נהיגה לפני תיאוריה? אם כן, האם בכלל כדאי? התשובה היא: כן, אכן ניתן להתחיל ללמוד נהיגה לפני שאתם ניגשים למבחן התיאוריה. האם כדאי? בגדול כן, כי ככה ייצא לכם להתנסות על הכביש בפועל לפני שאתם ניגשים למבחן האמריקאי.

 

אם אתם שואלים האם אפשר להתחיל שיעורי נהיגה לפני תיאוריה, התשובה היא: שיעורי נהיגה לפני תיאוריה הם בהחלט אפשריים ואפילו מומלצים. אכן אפשר להתחיל ללמוד נהיגה בלי תאוריה, אבל צריך לקחת בחשבון שהשיעורים אולי יהיו קשים יותר. בסופו של דבר, תיאוריה מאפשרת להבין לעומק את החוקים והחוקיות של נהיגה. כאשר מתלבטים האם אפשר לעשות שיעורי נהיגה לפני תיאוריה והאם כדאי, ההמלצה היא לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

 

  • מתי אתם מתכננים להתחיל ללמוד לתיאוריה? – אם בקרוב, אין בעיה להתחיל ללמוד נהיגה בפועל לפני התיאוריה.
     
  • האם כבר עברתם את הגיל המותר להוצאת רישיון? – אם אתם לפני גיל 17, ההמלצה היא להמתין מעט עם התיאוריה, יש לכם זמן.
     
  • האם אתם מחשיבים את עצמכם כתלמידים שמסוגלים ללמוד במהירות חומרי לימוד? – אם כן, הרגישו חופשי להתחיל בלימודי התיאוריה בכל שלב של הוצאת הרישיון.
     
  • מישהו מסייע לכם בלימודי התיאוריה? – כדאי לדעת,בימינו ישנן אפליקציות המסייעות בלימודי התיאוריה.

 

שיעור נהיגה

כמה שיעורי נהיגה אפשר לקחת בלי תיאוריה?

לפי החוק, לא קיימת מגבלה על כמות שיעורי נהיגה שאפשר לקחת ללא תיאוריה. עם זאת, ההמלצה היא לסיים עם התיאוריה כמה שיותר בהקדם. על פי החוק, את לימודי הנהיגה עצמם ניתן להתחיל הלכה למעשה החל מגיל 16 וחצי. עם זאת, ללימודי התיאוריה ניתן להירשם כבר החל מגיל 15 וחצי. בפועל, עדיף להירשם כמה שיורת בהקדם ללימודי התיאוריה ולסיים איתם.


>>>אולי יעניין אתכם גם כמה שיעורי נהיגה צריך?

איך עדיף לפעול? – לימודי נהיגה עם או בלי תיאוריה? 

באופן כללי, זה לגמרי תלוי בכם. אין המלצה אחת שמתאימה לכל התלמידים והתלמידות, אבל רוב מורי הנהיגה יגידו לכם שאין כל מניעה בלקיחת שיעורי נהיגה ללא תיאוריה. מצד אחד, לימודי תיאוריה עוזרים לנהוג בבטחה ובצורה נכונה. מצד שני, הלימודים המעשיים בכבישים מאפשרים להבין טוב יותר את לימודי התיאוריה (כי מתנסים בה בשטח). אם כך, זה לגמרי תלוי בכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107


>>>אולי יעניין אתכם גם טיפים חשובים לטסט

מה הגיל המינימלי להוצאת רישיון נהיגה?

לפי החוק, הגיל המינימלי להוצאת רישיון נהיגה עומד על 16 ו-9 חודשים. עם זאת, יש לקחת בחשבון כי הוצאת רישיון נהיגה בגיל זה תצריך נהג מלווה עד גיל 17 וחצי. בתוך כך, ההמלצה היא להירשם ללימודי התיאוריה בצמוד למועד בו אתם מתחילים ללמוד נהיגה.

 


בסופו של דבר, אין מה למהר להוציא את רישיון הנהיגה, אלא יש לגשת לטסט רק כאשר מרגישים באמת מוכנים להיבחן במבחן הנהיגה. בשורה התחתונה, כאשר אתם נרשמים ללימודי הנהיגה, נסו לשלב את השיעורים המעשיים יחד עם הלימודים התיאורטיים פחות או יותר באותו העיתוי. ככה הלימודים המעשיים יחזקו את התיאורטיים, ולהיפך.