מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה

מתחילים ללמוד נהיגה - מדהים. עכשיו רק צריך למצוא מורה נהיגה. מצאו מורה לנהיגה בעיר שלכם בעזרתנו והמשיכו לקרוא כדי להבין את המחיר ואיך מוצאים מורה מומלץ וזול, וגם מה קורה במקרים שאתם צריכים להחליף את המורה?

מה המחיר של מורה נהיגה?

המחיר של מורה נהיגה הוא כ-170 ש"ח לשיעור בממוצע כאשר הטווח נע בין 140 - 200 ש"ח לשיעור של 40 דקות. אם אתם רוצים לברר מחירים נוספים כמו שיעור כפול או טסט תוכלו להסתכל במחירון לימודי הנהיגה שלנו.

 

מחיר ממוצע של שיעור נהיגה של 40 דקות

מחיר ממוצע של שיעור נהיגה של 40 דקות: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

איך מוצאים מורה נהיגה זול?

בטח שמתם לב שהמחיר מוצג בטווח בין מחירים שונים. זה אומר שלא כל מורה לנהיגה יעשה לכם את אותו המחיר. אנחנו יכולים לעזור לכם למצוא מורה נהיגה זול וככה לחסוך בעלויות. איך זה קורה בעצם? קודם אמרנו לכם שתקבלו מספרי טלפון של 3 מורי נהיגה שונים. כל מה שתצטרכו לעשות זה לדבר איתם, לקבל את הצעות המחיר שלהם ולהשוות. 

 

מורה נהיגה

מצאו מורה נהיגה בעיר שלכם

באמצעות פורטל נהג בקליק תוכלו למצוא מורה נהיגה בעיר שלכם בקלות. אנחנו עובדים עם מורי נהיגה בכל רחבי הארץ כך שכל מה שתצטרכו לעשות זה להתקשר אלינו או להשאיר לנו פרטים ואנחנו נדאג שתקבלו מספרי טלפון של 3 מורי נהיגה בעיר שלכם. רק תצטרכו לדבר איתם ולסגור עם האחד שלדעתכם הטוב ביותר.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107


>>>אולי יעניין אתכם מידע על שיעור נהיגה ראשון

איך מוצאים מורה נהיגה מומלץ?

בשביל למצוא מורה נהיגה מומלץ היינו ממליצים לכם להתסכל על הדברים הבאים כשאתם מדברים עם מורי הנהיגה:

  • סבלני: דברו איתו בטלפון כמה דקות, שאלו אותו לגבי השיעורים ותראו אם הוא נשמע סבלני. למצוא מורה נהיגה סבלני זה מאוד חשוב, הרי הוא ילמד אתכם עכשיו כמה במשך כמה חודשים.
     
  • זמינות: קחו מורה נהיגה שזמין מספיק כדי שתוכלו לרוץ איתו על שיעורי הנהיגה. שימו לב לשאול אותו גם על זמינות של טסט פנימי כדי שלא תצטרכו לחכות הרבה זמן.
     
  • המלצות: אחרי שתקבלו את השם של מורה הנהיגה תריצו עליו חיפוש באינטרנט ובדקו האם יש עליו המלצות או חוות דעת. ככה תוכלו לקבל תמונה ברורה של לגבי האיכות של מורה הנהיגה.

מורה נהיגה לכל סוגי הרכבים

אנחנו עובדים עם מורי נהיגה שמלמדים על כל סוגי הרכבים. אצלנו תוכלו למצוא מורה נהיגה על אוטומט, ידני וגם לנכים. תוכלו להרחיב על כל קטגוריה בכפתורים הבאים:

 

האם אפשר להחליף מורה נהיגה?

החלפת מורה נהיגה היא בהחלט משהו אפשרי. הרבה פעמים תלמידים מחליפים מורה נהיגה במקרים שבהם לא מרוצים מאיך שמורה הנהיגה מלמד, במקרים שלא מרוצים מהזמינות של מורה הנהיגה או במקרים של מעבר דירה. בשביל להחליף מורה נהיגה ולא להתחיל את התהליך שלכם מחדש תצטרכו לבקש ממורה הנהיגה שלכם אישור על כמה שיעורי נהיגה עשיתם עד עכשיו. תמשיכו עם המורה החדש ותגיעו מהר לכמות שיעורי הנהיגה הנדרשת.

שאלות ותשובות נפוצות

צירפנו לכם שאלות שאנחנו נשאלים הרבה ובתקווה יוכלו לעזור לכם:

מה המחיר של מורה נהיגה?

המחיר של מורה נהיגה לרוב נע בין 200 - 140 ש"ח. תוכלו לראות מחירון מלא שכולל גם שיעורים כפולים באתר שלנו.


האם אוכל למצוא אצלכם מורה נהיגה על טסלה?

כן, דרכנו תוכלו למצוא גם מורה נהיגה על טסלה ועל רכבים חשמליים אחרים.