מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה ביבנה

מעוניינים להתחיל בלימודי הנהיגה? זה כלל לא משנה אם ברצונכם ללמוד על רכב ידני או על אוטומט, דרך פורטל 'נהג בקליק' תוכלו למצוא מורה נהיגה ביבנה במחיר מעולה ולהתחיל בתהליך להוצאת רישיון הנהיגה המיוחל.

מאתרים בעבורכם מורה נהיגה ביבנה

לפני שמתחילים בלימודי הנהיגה, חשוב לבצע סקר שוק קצר וללמוד מעט את המחירים. תוכלו לעשות זאת באמצעות שתי שיטות, כאשר השיטה הראשונה היא להיכנס לעמוד שכתבנו על מחירי שיעור נהיגה ולקבל שם מושג כללי על העלויות והשיטה השניה היא לקבל הצעות אמיתיות. פורטל נהג בקליק מאפשר לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מבתי ספר לנהיגה בעיר, מה שעוזר לקבל את ההחלטה על מורה נהיגה ביבנה שאצלו תלמדו.

 

מורה נהיגה ביבנה

שיקולים בבחירת בית ספר לנהיגה ביבנה

 • הקפידו לבדוק שבית הספר אכן מלמד על סוג הרכב שעליו תרצו להוציא רישיון. חלק מבתי הספר מחזיקים רק ברכבים עם גיר ידני, בעוד אחרים מספקים גם פתרון של לימוד נהיגה על אוטומט.
   
 • וודאו מה המחיר פר שיעור ובדקו האם במידת הצורך, תוכלו גם לבצע שיעורים כפולים. במצב זה, כדאי לבדוק גם מה התמחור של שיעור כפול.
   
 • קבלו המלצות על בית הספר לנהיגה ונסו לשמוע חוות דעת על מורים ספציפיים שמלמדים בו. ייתכן כי בבית הספר יש מספר מורים ברמות שונות וכדאי להבין באיזה מורה כדאי לבחור.
   
 • נסו להבין מה תנאי התשלום והאם אפשר לשלם חלק מהסכום בסופו של התהליך. לחילופין, בדקו האם ניתן לקבל הנחה במידה ומשלמים את מרבית הסכום בתחילת הלמידה.
   
 • חפשו בית ספר לנהיגה ביבנה שמאפשר לבצע שיעור ניסיון, כך תוכלו להתרשם מיכולות הלימוד של המורה ומהכימיה איתו.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

כמה מורי נהיגה ביבנה גובים פר שיעור?

במידה ומדובר על שיעור נהיגה על רכב ידני, נהוג לשלם בין 130 ל-190 ש"ח לשיעור יחיד. במידה ותרצו ללמוד נהיגה על רכב אוטומטי, המחיר עשוי להתייקר מעט ולעמוד על בין 140 ל-200 ש"ח. אגב, שיעור נהיגה ברכב המותאם לנכים, עשוי לעלות 260 ש"ח לשיעור אך ישנם גם מורי נהיגה ביבנה אשר גובים כ-340 ש"ח לשעה.


מחיר ממוצע לשיעור נהיגה ידני ביבנה

מחיר ממוצע לשיעור נהיגה ידני ביבנה: 160 ₪

טווח מחיר גבוה 190 ₪

טווח מחיר נמוך 130 ₪

מורים לנהיגה ביבנה: פרטי או דרך בית ספר?

מה עדיף? לבחור במורה נהיגה ביבנה אשר מספק שירות באופן פרטי או לעבוד מול בית ספר לנהיגה? הנה טבלה שתסכם את הנושא והיתרונות של כל אחת מהאופציות הללו

 

פרמטר נבדק מורה נהיגה פרטי בית ספר לנהיגה
גמישות במהלך הלמידה לומדים רק אצל מורה אחד ועל רכב אחד. ניתן לעשות שיעורים אצל מורים שונים ועל רכבים שונים.
התנהלות במהלך הלמידה כל ההתנהלות היא אך ורק מול המורה ניתן לפנות לגורמים אחרים בבית הספר: מזכירה, מנהל וכו'.
הכנה ללימודי תיאוריה רוב מורי הנהיגה לא מספקים את השירות ניתן ללמוד ולהתכונן לתאוריה אצל בית הספר.

מורה נהיגה מומלץ ביבנה במחירים מצוינים

האמת היא שיש המון מורי נהיגה טובים ביבנה ולעיתים זאת בדיוק הבעיה - קשה לבחור מורה נהיגה אחד שאצלו נלמד. פורטל 'נהג בקליק' עושה את מרבית העבודה בעבורכם ומבצע בדיקות מקדימות למורים השונים. כך תוכלו לאתר מורה נהיגה ביבנה עם המלצות טובות, אשר כבר הכין עד היום מאות תלמידים לבחינת הטסט החיצונית. ומה לגבי המחיר? תוכלו לשמור בעזרתנו על מחירים נמוכים פר שיעור במהלך תהליך הלימוד, מה שכמובן יוזיל משמעותית את התשלום הכולל.