מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה בגבעתיים

כיצד לחפש מורה נהיגה בגבעתיים, וממה חשוב להיזהר כשמחפשים בית ספר לימוד נהיגה?? כמה עולה שיעור נהיגה, והאם נהוג להתמקח על מחיר שיעור נהיגה בגבעתיים? – כל התשובות לפניכם.

מהו מחיר שיעור נהיגה בגבעתיים?

מחיר שיעור נהיגה בגבעתיים יכול לנוע בין 140 ₪ ל-200 ₪, כאשר בדרך כלל נהוג לשלם את טווח המחירים הנ"ל על שיעורים של 40 דקות. חלק מהתלמידים בוחרים לקחת שיעורי נהיגה כפולים, שהם אמנם יקרים יותר, אך בד"כ אפשר להתמקח (באדיבות) מעט על המחיר. בתוך כך, זכרו את 2 היבטי המפתח הבאים:

 • אם יש לכם כוונה לשלם מראש על מספר גדול של שיעורי נהיגה או אפילו על כולם, רוב מורי הנהיגה יוכלו לתת לכם איזושהי הנחה מסוימת בהתאם.
   
 •  במקביל לבירור לגבי מחיר שיעור נהיגה, חשוב לבחור מורה נהיגה שאתם מרגישים בנוח איתו. אם המורה מאוד זול במחיריו, אבל אתם לא מרגישים בנוח איתו, סביר להניח שלא תצליחו ללמוד ממנו בצורה באמת מועילה.


מחיר שיעור נהיגה בגבעתיים בממוצע

מחיר שיעור נהיגה בגבעתיים בממוצע: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

קבלו המלצות מתלמידים של מורי נהיגה בגבעתיים

באמצעות שיחה טלפונית זריזה שלא אמורה לקחת יותר מדי מהזמן שלכם, תוכלו לשמוע מתלמידים אחרים על הניסיון שלהם, על סגנון ההוראה של המורה, והכי חשוב, על התוצאות שלהם בטסט. במילים אחרות, שיחה עם תלמידים יכולה לעזור לכם להבין אם המורה באמת מתאים לכם. לדוגמא, אם אתם זקוקים למורה סבלני, שיטפל בכם בעדינות כי אתם מאוד רגישים להערות וביקורת, כדאי לשמוע מה תלמידים הזקוקים לסוג זה של מורה חושבים על אותו מורה. באופן הזה, תוכלו לשמוע ממקור ראשון על סגנון ההוראה של המורה.
 

מורה נהיגה בגבעתיים

ממה להימנע כשמחפשים מורה נהיגה בגבעתיים?

בין אם מחפשים מורה נהיגה ידני בגבעתיים או מורה לאוטומט, ישנם 2 היבטים חשובים שכדאי לשים לב אליהם, הנה הם לפניכם:

 • מחירים לא תואמים לשוק: אל תשכחו לבדוק את המחיר, אבל גם אל תתפתו למחירים נמוכים מדי.
   
 • איכות הוראה לא מספקת: לכל מורה נהיגה בגבעתיים יש את שיטות הלימוד שלו, לכן חשוב לבחור מישהו שנוקט בטכניקות סובלניות ומכילות. אם אתם עדים לצעקות או חוסר סובלנות מצד המורה, מומלץ לבחור מורה אחר.
   
 • רכבי לימוד מיושנים: אם אתם עדים לכך שהמורה מחזיק ברכב ליומד נהיגה ישן או לא מתוחזק, אולי מלוכלך מאוד מבפנים, מדובר באיש מקצוע שאולי לא מכבד את ה"משרד" שלו.

לסיכום, כמה מילים על החלפת מורה נהיגה בגבעתיים

בסופו של דבר, אל תפחדו לשנות מורה נהיגה בגבעתיים אם אתם לא מרוצים. אם אתם מרגישים שאתם לא מתקדמים, או שאתם לא מרגישים בנוח עם המורה, אל תחששו לנקוט בצעד של החלפת בית ספר לנהיגה בגבעתיים, כי בסופו של יום, החיבור הנכון ביניכם למורה ישליך ישירות על הצלחת הלימוד שלכם. בין אם אתם מחפשים מורה נהיגה אוטומט בגבעתיים, או מורה על רכב ידני, נשאיר אתכם עם ההמלצה האחרונה הבאה – תמיד כדאי לערוך שיחה טלפונית מקדימה עם המורה, ואם אפשר, לקבל גם שיעור ניסיון במחיר מוזל.