מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה ביהוד

כאשר מחפשים מורה נהיגה יהוד, למעשה מחפשים קודם כל בנאדם, רק אחר כך איש מקצוע. באופן כללי, כדאי לחפש בן אדם מכיל, קשוב וסובלני לחששות הטבעיים הנלווים לפעמים הראשונות מאחורי ההגה – המשיכו לקרוא.

למה חשוב למצוא את המורה הנכון?

במילים פשוטות, גישת מורה הנהיגה, בין אם תלמדו על ידני או אוטומט, משליכה על תהליך הלמידה שלכם. מורה נהיגה טוב יוכל ללמד אתכם בסבלנות את כל מה שאתם צריכים ללמוד, ומצד שני, מורה נהיגה חסר סבלנות יגרום לכם לרצות להחליף אותו באמצע הדרך (תרתי משמע).

 

לכן, אפשר להגיד שהגישה של המורה תשפיע ישירות על ההתקדמות שלכם בתהליך לימוד הנהיגה. כל עוד המורה סובלני אליכם ומכיל את הטעויות המאופיינות לתלמידי נהיגה, אתם תרגישו חופשי לטעות, ומטעויות לומדים. וזו בעצם הסיבה העיקרית לכך שחשוב למצוא לא רק מורה נהיגה זול ביהוד, אלא מורה איכותי וכזה שהוא קודם כל בנאדם.

 

מורה נהיגה ביהוד

מהו מחיר שיעור נהיגה יהוד?

מחיר שיעור נהיגה ביהוד יכול לנוע בין 140 – 200 ₪, תלוי אם אתם מחפשים מורה נהיגה ידני יהוד או מורה נהיגה אוטומט ביהוד. כמו כן, מחיר שיעור הנהיגה משתנה גם בהתאם למיקום בו לומדים. ככלל, שיעורים עירוניים תמיד יהיו יותר יקרים משיעורים ביישובי הפריפריה (בעיקר עקב הבלאי הגדול יותר של רכבים הנוסעים בעיר).

 

כמו כן, חלק מהתלמידים בוחרים לקחת שיעורים כפולים, מה שכמובן מקפיץ את המחיר בהתאם לאורך השיעור. שיעור ממוצב הוא בד"כ 40 דקות, כאשר שיעור כפול נחשב שיעור של 60 דקות ומעלה. על מנת לנסות להוזיל כמה שניתן את עלויות שיעורי הנהיגה, אפשר לערוך השוואת מחירים באתר נהג בקליק – פורטל השוואת מחירי שיעורי נהיגה ביהוד.

 

מחיר ממוצע לשיעור נהיגה

מחיר ממוצע לשיעור נהיגה: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

היכן כדאי ללמוד נהיגה ביהוד?

בעוד שישנם תלמידים אשר מעוניינים ללמוד נהיגה בסביבה הטבעית שלהם, אחרים ירצו להתנסות בסביבת נהיגה מגוונת יותר. בין אם אתם נמנים על אלו או האחרים, ההמלצה היא ללמוד נהיגה גם מחוץ ליהוד, אור יהודה והאזור. גם אם אתם מוציאים רישיון נהיגה בשביל לנסוע 2 ק"מ לעבודה בכל בוקר בתוך יהוד, זכרו שמבחן הטסט המעשי אתם תיבחנו גם בכביש מהיר.

 

לכן, חשוב למצוא מורה נהיגה ביהוד שיכול להבטיח לכם התנסויות בכל סוגי הכבישים, כולל חניות כמובן וכל מה שנהג ממוצע צריך לדעת על הכביש. אגב, זה גם כולל נהיגה בשעות עמוסות ובשעות המאופיינות עם פקקים בכבישים. בסופו של יום, זהו חלק מהנהיגה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

יש אלטרנטיבה ללימוד נהיגה ביהוד ע"י מורה?

אכן כן, במקום לחפש מורה נהיגה ידני יהוד עבור ילדיכם, אתם יכולים להתקין סט דוושות ברכב הפרטי שלכם ולהוציא אישור ממשרד הרישוי בגין לימוד נהיגה עצמאי. אבל, קחו בחשבון שהעלויות של התקנת הדוושות הן לא נמוכות ויכולות להסתכם באלפי שקלים.

 

אם מחשבים את העלויות האלו מול עלויות לימוד נהיגה ע"י מורה, התקנת הדוושות משתלמת רק כאשר יש צורך ללמד מספר ילדים בבית. לכן, בד"כ אין מנוס מלבחור מורה נהיגה אוטומט ביהוד, או ידני. צריכים סיוע נוסף בבחירת המורה הנכון באזור יהוד? - בצעו כעת השוואת מחירי שיעורי נהיגה ביהוד בפורטל נהג בקליק.