מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה בלוד

שוקלים להתחיל ללמוד נהיגה? כאן תוכלו לקרוא תנאי הסף המחייבים אתכם ע"מ להתחיל בשיעורי נהיגה, כמה עולה שיעור נהיגה אצל מורה נהיגה בלוד, אילו סוגי מורים ואיך תוכלו למצוא מורה בקלות דרך פנייה בפורטל נהג בקליק. קראו וגלו.

כמה עולה מורה נהיגה בלוד?

העלות בעבור שיעור נהיגה נע בין 140 - 200 ש"ח וזאת בעבור שיעור נהיגה באורך של כ- 40 דקות על רכב בעל גיר ידני או אוטומטי. כמו כן, במידה והנכם מעוניינים לרכוש חבילת שיעורים מראש דרך בית ספר לנהיגה בלוד, המחיר לכל שיעור עשוי לרדת כך שבמידה ולקחתם שיעור ניסיון והתרצתם מהלך רוחו של המורה, העדיפו לרכוש חבילת שיעורים שתוזיל לכם את העלות הסופית.
 

מחיר שיעור נהיגה בלוד בממוצע

מחיר שיעור נהיגה בלוד בממוצע: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

סוגים של מורי נהיגה בלוד

בסעיף זה נציג בפניכם את הסוגים השונים של מורי נהיגה בלוד:

 • מורה נהיגה בלוד על ידני - הכוונה למורה נהיגה בלוד המלמד שיעורי נהיגה ברכב על גיר ידני. היתרונות בלימוד נהיגה על גיר ידני הם שהעלות פר שיעור נמוכה יותר בכמה עשרות שקלים מלימוד נהיגה על גיר אוטומטי ובנוסף מי שלמד נהיגה על ידני יכול לנהוג ברכב בעל גיר אוטומטי וזאת מבלי ללמוד נהיגה מסוג זה בניפרד ומחדש.

  החסרונות בלימודי נהיגה על גיר ידני הן שמדובר בפעולה מורכבת שלרוב תידרוש יכולת קורדינציה טובה והיא פחות שימושית בעבור הרכבים הקיימים היום בישראל, שרובם בעלי גיר אוטומטי.
   
 • מורה נהיגה בלוד על אוטומט - שיטת לימוד זו נחשבת לנפוצה ביותר כיום בישראל ובעולם, היא אומנם נחשבת ליקרה יותר מלימוד נהיגה על גיר ידני אך עם זאת - קלה יותר ללימוד. החיסרון בשיטה זו היא שההתמצאות והעירנות בכביש יורדות וזאת בהשוואה לנהיגה על גיר ידני, הנחשב למורכב יותר אך עם זאת - מאפשר לנהג לשמור על עירנות ולהיות מודע על הפעולות אותן הוא מבצע.
   
 • מורה נהיגה בלוד לנכים - במידה והנכם בעלי מוגבלות פיזית שאינה מאפשרת או מגבילה אתכם בשימוש ברכב 'רגיל' לצורך לימודי נהיגה - דעו כי גם אתם יכולים ללמוד נהיגה ע"י מורי נהיגה המוסמכים להדרכת נהיגה עבור נכים , בשיעורי נהיגה מסוג זה נוהג מורה נהיגה בלוד להצטייד ברכב מיוחד בעל הגה מותאם ובלם יד.

  יש לקחת בחשבון כי המחיר לשיעור הינו גבוה יותר לעומת שיעור נהיגה על רכב אוטומט או ידני 
   
 • מורה נהיגה בלוד דרך קבלנות - במושג 'קבלנות' אנו מתכוונים לבתי ספר לנהיגה בלוד, המעסיקים מספר רב של מורי נהיגה המלמדים הן על גיר אוטומטי והן על גיר ידני ובמרבית הפעמים מוסמכים ללמד גם תלמידים בעלי נכות, היתרון בבתי ספר לנהיגה ניתן לרכוש מראש חבילה בלתי מוגבלת של שיעורי נהיגה (עד 40 שיעורים לרוב, כאשר החוק מורה על תלמיד לקחת מינימום 29 שיעורים), דבר המאפשר לתלמיד לחסוך בעלויות גבוהות יותר המוצעות פר שיעור.
   
סוג  מורה נהיגה בלוד  יתרון חיסרון
מורה נהיגה ידני עלות השיעורים זולה יותר שיטה מורכבת ללמידה
מורה נהיגה אוטומט שיטת לימוד קלה ליישום ההתמצאות ברכב יורדת בעת נהיגה
מורה נהיגה לנכים רכב מותאם בעל בלם יד עלות לשיעור יקרה בהשוואה לשיטות האחרות
מורה נהיגה בלוד דרך בי"ס רכישת חבילת שיעורים זולה יותר אם לא הזדקקת לכמות גדולה של שיעורים - זה חסר ערך

איך למצוא מורה נהיגה בלוד?

 • זמינות - העדיפו ללמוד אצל מורה נהיגה בלוד שזמין בשעות ובימים המתאימים לכם הן כתלמידי בתי ספר והן כבוגרים במקום העבודה - דבר זה יחסוך מכם אנרגיות ומאמצים כדי להתמיד בשיעורי הנהיגה.
   
 • רמת סבלנות - לימודי נהיגה עשויים להלחיץ מאוד עבור מי שזה חדש לו (כמעט כל מי שניגש ללימודי נהיגה..) ולכן חשוב שהמורה יהיה סובלני כלפיכם הן בזמן ההוראה בכביש והן בעת שביצעתם טעות כזו או אחרת, זיכרו כי בלי טעויות אנו לא לומדים וכמובן אם מדובר בשיעורי נהיגה בכבישי ישראל, הנחשבים למלחיצים בפני עצמם.

  אם נלמד אצל נהג קצר מזג שאינו סלחני לטעויות שלכם - זה עשוי להביא לכישלון משמתך שלנו הן בשיעורי הנהיגה והן במבחני הנהיגה הצפויים להגיע וזאת בהנחה שלא החלטנו לפרוש לחלוטין מנהיגה בעקבות יחס המורה.
   
 • המלצות - לאחר שתקבלו מפורטל נהג בקליק 3 מורי נהיגה בלוד, תוכלו לבדוק אודותם באינטרנט ולקרוא חוות דעת של תלמידים שהסתייעו בהם, מה שיאפשר לקבל זווית ראייה נוספת.

מורה לנהיגה בלוד

מה אתם צריכים כדי להתחיל שיעורי נהיגה בלוד?

לפני שאתם ממהרים לקבוע עם מורה נהיגה בלוד, עליכם לודא שביצעתם מספר פעולות המחייבות אתכם כתלמידי נהיגה עתידיים לבצע, נרחיב על כך מתחת:

 • הנכם בגיל המתאים - זאת אומנם לא פעולה שממש אבל דעו כי ע"מ להתחיל ללמוד נהיגה, עליכם להיות בני 16 לפחות.
   
 • טופס ירוק - עליכם להחזיק בטופס ירוק, אותו ניתן להוציא בחנויות האופטיקה המורשות, מדובר בבדיקת ראייה קצרה שמבוצעת ע"י אופטומטריסט והיא מעידה על תפקוד הראייה שלכם.

  בהתאם לתוצאות העולות מבדיקה זו יפורט בטופס הירוק אם עליכם להרכיב משקפיים בעת שיעורי הנהיגה או לא, קחו בחשבון שבדיקה זו עולה 50 ש"ח והיא מחייבת הצטיידות בת.ז או דרכון שלכם וכמו כן - במעמד הבדיקה יבוצע צילום של הפנים שלכם ע"י האופטומטריסט אז התכוננו בהתאם.
   
 • רישום - עליכם להירשם במשרד הפנים באמצעות טופס מקוון.
   
 • תיאוריה - עליכם להציג טופס עובר של מבחן תיאוריה שביצעתם. חשוב לציין כי ישנם מורי נהיגה המאפשרים להתחיל שיעורי נהיגה גם אם טרם עברתם את המבחן אך קחו בחשבון כי לא ניתן להמשיך מעבר לכמה שיעורים בודדים מבלי שעברתם תיאוריה, כך שעדיף קודם לסיים עם המבחן ואח"כ להתחיל בלימודי הנהיגה הפיזיים כדי שרצף השיעורים לא ייפגע.