מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה בפתח תקווה

מורים לנהיגה פתח תקווה; באיזה שלב כדאי להתחיל ללמוד נהיגה, וכיצד למצוא את המורה הנכון בפתח תקווה – קראו כאן. 

מה חשוב לדעת על לימוד נהיגה בפתח תקווה?

יש מי שאומרים שמורי נהיגה לא מלמדים כיצד לנהוג, אלא מלמדים כיצד לעבור טסט. במילים אחרות, בעוד כי מורה נהיגה בפתח תקווה מלמד את הטכניקות המשמשות כדי לעבור בהצלחה את המבחן המעשי, מורי נהיגה בפ"ת מלמדים בעצם את העקרונות הבסיסיים של נהיגה.

 

את הניסיון האמיתי שלכם אתם תצברו אך ורק על הכביש. ולדאבוננו, בד"כ גם תוך כדי תאונה קלה פה ושם, שפשוף של הרכב בקיר ועוד מקרים אמנם מבאסים, אבל חשובים לא פחות עבור צבירת הניסיון. אם אתם מחפשים כרגע אחר מורה נהיגה בפתח תקווה, צוות נהג בקליק ריכז עבורכם כמה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון – המשיכו לקרוא.

 

מורה נהיגה בפתח תקווה

כמה יעלה לי שיעור נהיגה בפתח תקווה?

העלות הממוצעת לשיעור נהיגה בפת תקווה, עומדת כיום על 170 ש"ח לשעה. ישנם מורים אשר יגבו מחיר נמוך יותר, למשל 140 ש"ח לשיעור, ויש גם מורים אשר גובים מחיר גבוה יותר על שיעור בודד, למשל 200 ש"ח לשעה. מאחר ונדרש לבצע בסביבות 28 שיעורים עד שתוכלו לגשת לטסט עצמו, מדובר על חיסכון של למעלה מ-1,000 ש"ח בין הצעת מחיר גבוהה להצעת מחיר נמוכה, על פני תהליך למידה שלם.


מחיר ממוצע לשיעור נהיגה בפתח תקווה

מחיר ממוצע לשיעור נהיגה בפתח תקווה: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

קחו בחשבון את הלוקיישן של בית הספר לנהיגה 

כאשר מחפשים מורה נהיגה בפתח תקווה, מיקומו של בית הספר לנהיגה מהווה שיקול משמעותי. על פי החוק בישראל, מורים לנהיגה חייבים להשתייך לבית ספר לנהיגה, ככה שהשלב הראשון הוא להבין היכן בית הספר ממוקם ביחס אליכם. שימו לב, אתם לא עתידים לראות הרבה את בית הספר, מכיוון שהמורה בד"כ מוריד ואוסף אתכם בביתכם או אפילו ביציאה מבית הספר ומסידורים שונים.

 

למרות שתגיעו לבית הספר עצמו לעיתים די נדירות, כן ייצא לכם מדי פעם להגיע לבית הספר עצמו, ככה שחשוב לוודא שהוא במיקום נוח וניתן להגיע אליו באמצעות אוטובוס או ע"י הרכבת הקלה. באופן כללי, כדאי לבחור בית ספר לנהיגה הממוקם בנוחות ליד הבית או ליד בית הספר, מקום העבודה שלכם אחה"צ וכולי.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

טיפ #1 - חפשו מורים עם ניסיון 

מורה נהיגה בפתח תקווה אשר נחשב מנוסה יכול להציע שפע של ידע ומומחיות, במיוחד בעיר עמוסה ואורבנית כמו פ"ת. לכן, כשאתם מחפשים מורים לנהיגה פ"ת, תבדקו כמה זמן הם נמצאים בתחום וכן את המוניטין שלהם. ברמת המוניטין, אנחנו ממליצים להתחיל קודם עם חיפוש ברשתות החברתיות. מעבר לכך, גם בפורטל נהג בקליק תוכלו למצוא ביקורות והמלצות עם מורים לנהיגה פתח תקווה.

טיפ #2 – גמישות מורה הנהיגה שלכם 

החיים הם דינאמיים, לעיתים אתם תצטרכו שיאספו אתכם בנקודה X, בפעמים אחרות תרצו שהמורה יסיים את השיעור בנקודה Y. לכן, דינאמיות וגמישות זה שם המשחק. באופן כללי, כדאי למצוא מורה לנהיגה בפתח תקווה עם גמישות וכזה שיכול לעבוד במסגרת לוח הזמנים שלכם עד כמה שניתן. בנוסף, כדאי לבדוק אם המורה מציע שיעורי נהיגה בפתח תקווה בסופ"ש עבור תלמידים עם לוחות זמנים צפופים בימי חול.

 

לסיכום, ההמלצה הנכונה ביותר היא לשלב בין לימודי התיאוריה לבים הלימודים המעשיים. באופן הזה, המידע יחפוף אחד עם השני, ואתם תבינו יותר לעומק את עקרונות הנהיגה השונים. אם אתם צריכים סיוע נוסף בבחירת מורה נהיגה בפתח תקווה, צוות נהג בקליק ישמח לסייע לכם – צרו קשר כעת.