מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה בצפון

יש לא מעט מורי נהיגה בצפון ועל כן רבים מתקשים לבחור במורה שיוביל אותם אל עבר רישיון הנהיגה המיוחל. אם גם אתם מחפשים מורה נהיגה מומלץ בצפון הארץ, אנו מזמינים אתכם לקבל מספר הצעות מחיר ללימוד נהיגה מהמורים המובילים באזור והכל בצורה קלה ומהירה.

כמה עולה שיעור אצל מורה נהיגה בצפון?

העלות הממוצעת לשיעור נהיגה באזור הצפון, עומדת כיום על 170 ש"ח לשעה. ישנם מורים אשר יגבו מחיר נמוך יותר, למשל 140 ש"ח לשיעור, ויש גם מורים אשר גובים מחיר גבוה יותר על שיעור בודד, למשל 200 ש"ח לשעה.

 

מאחר ונדרש לבצע בסביבות 28 שיעורים עד שתוכלו לגשת לטסט עצמו, מדובר על חיסכון של למעלה מ-1,000 ש"ח בין הצעת מחיר גבוהה להצעת מחיר נמוכה, על פני תהליך למידה שלם.

 

מחיר ממוצע לשיעור אצל מורה נהיגה בצפון

מחיר ממוצע לשיעור אצל מורה נהיגה בצפון: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

 

שלבים מקדימים ללימוד הנהיגה

לפני שתתחילו את השיעורים עם מורה נהיגה בצפון, יהיה עליכם לבצע מספר פעולות מקדימות כמו מילוי טופס ירוק, ביצוע בדיקת ראייה וגם כמובן לגשת למבחן התאוריה. מבחן התאוריה הוא למעשה מבחן עיוני אשר מורכב מ-30 שאלות אמריקאיות, בו נבדקת הבקיאות שלכם בכל הקשור לתמרורי נהיגה, חוקי התנועה, תפעול כלי הרכב וכדומה. רק בסיום שלבים אלה, יש לגשת לתהליך הלמידה המעשי עם מורה הנהיגה.

 

 מורה נהיגה בצפון

מה כדאי לבדוק מול מורים לנהיגה בצפון?

 • כדאי לבדוק מה סוג הרכב שעליו המורה מלמד במהלך השיעורים. הכוונה היא בדיקה של סוג הרכב והגודל שלו אך גם כמובן בדיקה של גיר ההילוכים - האם מדובר ברכב ידני או שמא רכב אוטומטי.
   
 • מומלץ לבקש מהמורה לשוחח עם מספר תלמידים אשר לומדים אצלו כעת וזאת על מנת להתרשם ממנו גם על סמך המלצות של אחרים.
   
 • בדקו האם המורה מאפשר לבצע שיעורים כפולים, כלומר שיעורים ארוכים יותר, אשר בדרך כלל נמשכים כ-60 דקות, במקום שיעור רגיל אשר נמשך 40 או 45 דקות.
   
 • הקפידו לבדוק מהו איזור הלימוד שלו, כלומר באיזה אזורים מתקיימים השיעורים (רצוי שיהיה בסביבת המגורים שלכם).
   
 • כדאי לשאול מה קורה במצב בו תרצו לסיים את ההתקשרות ולהחליף מורה נהיגה בצפון באמצע השיעורים ומה ההשלכות של זה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

בית ספר לנהיגה בצפון לכל מטרה

מעוניינים ללמוד נהיגה על רכב ידני? אולי על רכב אוטומט? לא משנה מה אתם מחפשים, אנו נשמח לעזור לכם. ניתן גם למצוא מורה נהיגה לנכים, כלומר לימודי נהיגה על רכב אשר מותאם לנכים, בו יש צורך במעלון מיוחד והתאמות נוספות המאפשרות שליטה ברכב באמצעות הידיים.

 

מחפשים מורה נהיגה בעיר מסוימת? חפשו אותה ברשימה:

מהו תפקידם של מורים לנהיגה בצפון?

על מורה הנהיגה בצפון ובכלל - מוטלת האחריות לללמד אתכם לנהוג בצורה נכונה ובעיקר בטוחה, תוך הקפדה על חוקי התחבורה וציות לתמרורים השונים. המורה צריך לתקן את הטעויות שלכם תוך כדי השיעור, יזהיר אתכם מפני הסכנות השונות בזמן הנסיעה וכמובן ידאג כי תגיעו מוכנים ככל שניתן למבחן הטסט הפנימי והחיצוני.