מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה בקרית אתא

יש לא מעט מורי נהיגה מעולים בקרית אתא. אז איך בוחרים במורה המתאים ביותר? המשיכו לקרוא ותקבלו תשובה לשאלה.

מורי נהיגה בקרית אתא - עלות לשיעור:

המחיר של שיעור נהיגה משתנה כמובן בין מורה למורה ואין מחיר קבוע. יחד עם זאת, מבדיקות שערכנו בין מספר מורי נהיגה בצפון, עולה כי המחיר הממוצע לשיעור, עומד על 170 ש"ח, כאשר הטווח הנמוך הוא 140 ש"ח לשיעור בודד והטווח העליון הוא 200 ש"ח. ייתכנו גם מחירים גבוהים או נמוכים יותר, הכל תלוי בשיקוליו המקצועיים של המורה.

 

מחיר ממוצע לשיעור נהיגה בקרית אתא

מחיר ממוצע לשיעור נהיגה בקרית אתא: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 140 ₪

למה חשוב לבחור מורה נהיגה טוב?

חלק מהאנשים סבורים כי אין הרבה הבדל בין מורה נהיגה אחד לאחר אך לא כך הדבר. למעשה יש שוני משמעותי בין מורה למורה, החל בשיטת ההוראה והלימוד ועד לסוג הרכב וגודלו או למשתנים נוספים כמו אורך השיעורים. מורה טוב יכול לשפר את אחוזי ההצלחה שלכם ולגרום לכך שתגיעו מוכנים יותר אל מבחן הטסט הפנימי, כמו גם הטסט עצמו.

 

מורי נהיגה בקרית אתא

שיקולים בבחירת מורה נהיגה בקרית אתא

 • כאשר בוחרים מורה נהיגה בקרית אתא, כדאי לוודא איתו מה המחיר של השירות ולבדוק גם במחירון שיעורי הנהיגה באתר שלנו, על מנת לוודא שהמחיר הגיוני ולא גבוה.
   
 • נסו להבין האם הוא מספק את האופציה של שיעורים כפולים - לרוב יהיה מדובר על שיעורים באורך של 60 דקות ולא באורך הסטנדרטי של 40 או 45 דקות. שיעורים כפולים מקצרים את משך הלמידה.
   
 • אם אתם רוצים לנהוג על רכב עם הילוכים, כדאי לחפש מורה נהיגה בקרית אתא שמלמד על רכב ידני. אם אין בכך צורך, כדאי לחפש מורים שמלמדים על רכב אוטומט.
   
 • פעמים רבות נוכל גם ללמוד על מורה הנהיגה על סמך שיחת טלפון קצרה שנקיים עימו. האם השיחה היתה נעימה? האם התרשמתם ממנו לטובה? אם כן, זה סימן מעולה להמשך.
   
 • כדאי לקרוא המלצות ולהתייעץ גם עם חברים מהכיתה או השכבה שלכם לגבי אותו המורה (אלו שלומדים אצלנו כמובן) כך תוכלו לקבל חוות דעת מהימנה ורלוונטית יותר, אם המורה מלמד באזורי קריות נוספים (דבר נפוץ..) אז אפשרי גם למצוא מורה נהיגה בקרית מוצקין שמספק שיעורי בקרית אתא וכן ההפך כמובן.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

ממה כדאי להיזהר כאשר בוחרים מורה נהיגה?

הדבר הראשון שאנו ממליצים להיזהר ממנו הוא תחלופה של מורי תכופה של מורי נהיגה. ישנם מצבים בהם מורה הנהיגה שאיתו אתם מתחילים את תהליך הלימוד מביא מורה שיחליף אותו בחלק מהשיעורים.

 

הדבר מאוד לא מומלץ מאחר והשאיפה היא להישאר עם אותו המורה בכל השיעורים, כך שיחווה את ההתקדמות שלכם בתהליך וידע להכין אתכם בצורה טובה.

 

בנוסף, ישנם מקרים בהם מורה הנהיגה מחליף את הרכבים מדי פעם, מה שמקשה על התלמיד להסתגל לממדי הרכב וגורם לו לחוות רגרסיה בתהליך הלימוד.

לימוד נהיגה על רכב ידני - האם כדאי?

ככל שעובר הזמן, לימוד נהיגה על רכב ידני הופך לפחות ופחות רלוונטי. יחד עם זאת, אם מתחשק לכם להשאיר את האופציה לנהיגה על רכב הילוכים ידני פתוחה גם בעתיד, כדאי לכם ללמוד על רכב שכזה. במדינות רבות בחו"ל משתמשים עדיין ברכבים ידניים ולכן האופציה תישאר פתוחה בעבורכם. בנוסף, גם בארץ ייתכן ותזדקקו לרישיון על רכב ידני במקומות שונים, החל ממקומות עבודה ועד לשירות הצבאי.