מחפשים מורה נהיגה? השאירו פרטים ונחזור במהירות

מורה נהיגה אוטומט

מורה נהיגה על אוטומט זו הבחירה של רוב הישראלים, במיוחד של כל הנהגים החדשים שמצטרפים לכביש בשנים האחרונות. מצאו מורה נהיגה אוטומט בעיר שלכם באמצעותנו.

מורה נהיגה אוטומט בעיר שלכם

במידה והחלטתם שזה הזמן ללמוד נהיגה - מעולה! עכשיו רק נותר למצוא מורה נהיגה אוטומט בעיר שלכם. פה אנחנו נכנסים לתמונה ועוזרים לכם. פורטל נהג בקליק עובד עם הרבה מורי נהיגה בכל רחבי הארץ. אתם רק צריכים להתקשר אלינו או להשאיר את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג לשלוח לכם שמות ומספרי טלפון של מורי נהיגה מומלצים בעיר שלכם. משם רק נותר לכם לבחור.

 

גיר אוטומטי

יתרונות של שיעורי נהיגה אוטומט

כשמסתכלים על שיעורי נהיגה על אוטומט יש כמה יתרונות על פני שיעורי נהיגה על ידני:

  • פשוט יותר: הרבה אנשים לא מסתדרים עם שיעורי נהיגה על ידני. צריך להבין מתי מעבירים הילוך ולא כולנו מסתדרים בקלות עם הנושא הזה.
     
  • רוב הרכבים בארץ הם אוטומטיים: בהחלט רוב הרכבים שקונים או שוכרים בארץ הם על אוטומט. יש חברות השכרה שלא משכירות אפילו רק על ידני אלא רק על אוטומט.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-9995107

חסרונות של לימוד נהיגה אוטומט

אמנם בהחלט יש יתרונות ללימוד נהיגה אוטומט, אך יש גם חסרונות ששווה לקחת אותם בחשבון:

  • הבנת הנהיגה: נהיגה על ידני מורכבת יותר, אך עם זאת עוזרת בהבנת הנהיגה - כמו איפה מאטים ואיך משתלבים נכון בכביש.
     
  • הגבלה: כשיש לכם רישיון נהיגה על אוטומט לא תוכלו להנהוג על ידני, בעוד אם יש לכם רישיון על ידני כן תוכלו לנהוג על אוטומט.

האם שיעור נהיגה על אוטומט יקר יותר?

התשובה הקצר היא לא. המחיר של שיעור נהיגה על אוטומט יהיה שווה למחיר של שיעור נהיגה על ידני. עם זאת כן חשוב להגיד שבמידה ויהיה לכם יותר קשה להבין את ההילוכים זה יכול לקחת לכם יותר שיעורים, מה שיעלה יותר כסף. אגב אם תהיתם המחיר של שיעור של 40 דקות נע בין 140 - 200 ש"ח. אם יש לכם שיעורי נהיגה ארוכים יותר תוכלו לראות מחירים במחירון שיעורי הנהיגה.

 

ממוצע מחיר של שיעור נהיגה על אוטומט

ממוצע מחיר של שיעור נהיגה על אוטומט: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מורה נהיגה על אוטומט - איך בוחרים מורה טוב?

החלטתם שאתם רוצים ללמוד על אוטומט - מעולה. עכשיו רק צריך להבין איך בוחרים מורה נהיגה טוב על אוטומט. הדבר הראשון שהיינו מציעים לכם זה לדבר איתו בטלפון ולראות אם מדובר באדם סבלני שאתם מצליחים להבין אותו בקלות. הוא הולך להיות מורה הנהיגה שלכם ולהסביר לכם איך ללמוד, מומלץ למצוא אחד שאתם מצליחים להסתדר איתו בקלות. בנוסף שווה לכם לוודא את הזמינות שלו כדי שלא יקח לכם יותר מדי זמן לסיים את השיעורים או לגשת לטסטים.